Пакет документів інженера-проектувальника

Пакет документів на участь у підвищенні кваліфікації з метою підготовки до професійної атестації інженера-проектувальника для фізичної особи


1. Замовлення на участь у підвищенні кваліфікації від фізичної особи (бланк для фіз. осіб, бланк для юр. осіб та ФОП) (1 примірник)

2. Заява про допуск до професійної атестації (1 примірник) - дату не ставити

3. Стислий звіт про професійну діяльність та/або творчі досягнення (1 примірник)

4. Копія паспорта (1-2 сторінки, прописка) (1 примірник).Завіряється фізичною особою

5. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) (1 примірник). Завіряється фізичною особою

6. Копія документів про освіту (дипломи) (1 примірник). Завіряється фізичною особою

7. Копія свідоцтва про шлюб (при необхідності) (1 примірник). Завіряється фізичною особою

8. Повна копія трудової книжки (1 примірник). Завіряється на кожній сторінці печаткою підприємства або завіряється нотаріально

9. Заява на вступ до Гільдії проектувальників у будівництві. (Якщо проектувальник вже є членом Гільдії, то копію посвідчення)

10. Копія квитанції про сплату членських внесків (реквізити можно завантажити тут)

11. Три фотографії 3х4

12. Копії наказів, титульних листів проектів, посадових інструкцій та інших документів, якщо вони знадобилися для затвердження. Завіряється підприємством.

13. Якщо ви претендуєте на першу категорію або на провідного інженера - копії проектів СС2 та СС3 відповідно, в розробці яких ви приймали участь (титульний лист та 3-4 листи креслень)

14. Перед подачею документів на проходження професійної атестації вам необхідно поспілкуватись з керівником відокремленого підрозділу у відповідному регіоні за місцем проживання з метою ознайомлення вас із порядком проведення професійної атестації, Стандартами професійної діяльності інженерів-проектувальників, та отримати Типову довідку і Рекомендацію, підписані керівником відокремленого підрозділу.

Для завірення належним чином копій документів, які надаються фізичною особою, потрібно зробити напис на кожній сторінці: «Копія вірна», написати прізвище, дату та поставити власний підпис.

 

Контакти

Наша адреса:

м. Дніпро, просп. О. Поля (Кірова), 14. Вхід через магазин "Вода Тепло"

(097) 457 85 02 Людмила Едмундівна

(097) 969 81 31 Вікторія Тарасівнаgenglik@gmail.com

Підписатися на розсилку

Підпишіться та отримайте на пошту новини про навчання інженерів-проектувальників і технічного нагляду

Залишились питання?

Залиште свій номер телефону, ми зв’яжемось з Вами та розповімо детальніше про сертифікацію