Підвищення кваліфікації інженерів-проекувальників

Нагадуємо про необхідність виконання Закону України від 20.05.1999 № 687-XIV «Про архітектурну діяльність». Стаття 17 Закону встановлює, що строк дії кваліфікаційного сертифікату не обмежується для осіб, що не мають перерви в роботі за спеціальністю понад три роки та підвищують кваліфікацію згідно законодавству щонайменше один раз на п’ять років.

На підвищення кваліфікації допускаються тільки члени Гільдії проектувальників, які не мають заборгованості по сплаті членських внесків.

Вартість періодичного підвищення кваліфікації – 6240 грн.

Для проходження підвищення кваліфікації необхідно заповнити анкету члена СРО ВУГіП, замовлення (бланк для юр. осіб, бланк для фіз. осіб) та разом з заявою на вступ до гільдії (для не членів гільдії) та сканом квитанції оплати внесків (реквізити) відправити нам на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Інформацію з підвищення кваліфікації за напрямом «інженерно-будівельне проектування в частині кошторисної документації» можна отримати в ТОВ «НМЦ «Інпроект» за адресою: 03150, м. Київ, вул. Антоновича, 172, офіс 1215, тел. (044) 220-01-13, ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Інформацію з підвищення кваліфікації за напрямом «інженерно-будівельне проектування в частині дотримання вимог пожежної безпеки» можна отримати в «Науково-технічному центрі УСВППП» за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 123, офіс 523-526, тел. 284-12-38(37), ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Нагадуємо, що невиконання вимог вищезазначеного закону може бути підставою для розгляду Атестаційною архітектурно-будівельною комісією ВУГіП питання про внесення відповідної інформації в реєстр.

 

Контакти

Наша адреса:

м. Дніпро, просп. О. Поля (Кірова), 14. Вхід через магазин "Вода Тепло"

(097) 457 85 02 Людмила Едмундівна

(097) 969 81 31 Вікторія Тарасівнаgenglik@gmail.com

Підписатися на розсилку

Підпишіться та отримайте на пошту новини про навчання інженерів-проектувальників і технічного нагляду

Залишились питання?

Залиште свій номер телефону, ми зв’яжемось з Вами та розповімо детальніше про сертифікацію